Naše društvo

Vizualni identitet nevladine organizacije Naše društvo

Kategorija: Vizualni identitet

Naše društvo (Our Society) je mreža nevladinih organizacija koja je posvećena unapređenju kvalitete života i ljudskih prava kroz proaktivan pristup u zagovaranju i promoviranju rješenja ključnih društvenih problema. Opstanak nevladinih organizacija ovisi o njihovoj sposobnosti da održe svoj problem javnim i aktualnim. Stoga bi i slika i komunikacija nevladine organizacije trebala biti jasan i simboličan prikaz same misije organizacije i skrenuti pozornost javnosti na problem koji ta misija utjelovljuje. Obzirom na to, zadatak kod ovakvoga projekta je izgraditi identitet koji neće samo djelovati kao simbol identifikacije, nego kao govor te organizacije i njezin vizualni slogan. Kao takvo, naše rješenje trebalo je biti dovoljno snažno da privuče svakoga tko je na bilo koji način vezan uz pitanje kojim se ova organizacija bavi. Konačan dizajn utjelovio je sve navedene zahtjeve. Budući da je riječ o mreži više nevladinih organizacija, novi vizualni identitet jasno stoji iza toga i prilagodljiv je za sve elemente vizualne komunikacije.


 

vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo - dizajn logotipa
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo - dizajn logotipa
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo shift agencija
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo
vizualni identitet nevladine organizacije naše društvo